Co je nového?

Společenský ples Mikroregionu Slušovicko

Rádi bychom Vás pozvali na již 13. ročník Společenského plesu Mikroregionu Slušovicko, který se uskuteční v sobotu 27. 1. 2024 od 19:30 v Nové sokolovně ve Slušovicích.

O skvělou zábavu se letos postará dechová hudba TRNKOVJANKA, můžete se těšit nejen na bohatou tombolu, ale také na výborné občerstvení či teplou večeři.

Vstupné je 250 Kč/400 Kč s večeří

Vstupenky si můžete zakoupit v Městské knihovně ve Slušovicích nebo u starostů členských obcí mikroregionu.

Číst dále

Adventní jarmark Mikroregionu Slušovicko 2023

Přijďte načerpat krásnou předvánoční atmosféru na Adventní jarmark, pořádaný již tradičně Mikroregionem Slušovicko, v sobotu 2. prosince 2023 od 9 do 14 hod. na Sokolovnu a sokolskou zahradu ve Slušovicích. Těšit se můžete na místní speciality, klasickou valašskou zabijačku, vánoční ozdoby, svíčky a jiné. Celý den zpříjemní svým vystoupení dětí z MŠ Slušovice, MŠ Trnava, ZŠ Neubuz, ZŠ Veselá či ZŠ Všemina a Mladá dechovka z Kašavy.  Nebudou chybět také dílničky pro děti či malování na obličej.

Číst dále

Farmářské trhy se zabijačkou

Město Slušovice Vás zve na farmářské trhy se zabijačkou, které se uskuteční v neděli 22. října od 9 do 13 hod. na náměstí Svobody. Přijďte ochutnat výrobky od místních i přespolních farářů!

Číst dále

Odpoledne s Mikroregionem Slušovicko

Mikroregion Slušovicko zve malé i velké děti a jejich rodiče na zábavné odpoledne, které se uskuteční v pátek 2. června od 16 hodin na sokolské zahradě ve Slušovicích.
Těšit se můžete na soutěže pro děti, skákací hrad, kolotoč, tvořivé dílničky. Děti zajisté potěší klaunské vystoupení a ty starší lukostřelba.
Pro děti bude zdarma zajištěno občerstvení a každý si jistě odnese malý dárek.
Dobrou náladu navodí hudebním doprovodem DJ Milan Březík.
 
TAKŽE 2. ČERVNA NESEĎTE DOMA, ALE PŘIJĎTE ZA NÁMI. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT!


Číst dále

Divadelní představení Dívčí válka

V sobotu 27. května zavítá Ochotnický soubor Lípa do Neubuzi se svým představením Dívčí válka. Hraje se v Komunitním centru ve 20 hod. Vstupné dobrovolné. Rezervace míst na obec@neubuz.cz nebo na obecním úřadě.

Číst dále

Společenský ples Mikroregionu Slušovicko

Po dvouleté pouze bychom Vás rádi pozvali na 12. ročník Společenského plesu Mikroregionu Slušovicko, který se uskuteční v sobotu 28. 1. 2022 od 19:30 v Nové sokolovně ve Slušovicích.

O skvělou zábavu se letos postará hudební skupina KIKS BRASS, můžete se těšít na bohatou tombolu nebo taneční vystoupení. Po celý večer pro Vás bude připraveno výborné občerstvení i teplá večeře.

Vstupné je 250 Kč/350 Kč s večeří

Vstupenky si můžete zakoupit v Městské knihovně ve Slušovicích.

Číst dále

Adventní jarmark Mikroregionu Slušovicko 2022

Přijďte načerpat krásnou předvánoční atmosféru na Adventní jarmark, pořádaný již tradičně Mikroregionem Slušovicko, v sobotu 26. listopadu 2022 od 9 do 14 hod. na Sokolovnu a sokolskou zahradu ve Slušovicích.

Číst dále

Divadelní představení Biomatka aneb Běž do řiti s kus-kusem

Město Slušovice Vás zve na divadelní představení „Biomatka aneb Běž do řiti s kus-kusem“, které se uskuteční v sobotu 23. 10. od 19 hod. v Nové sokolovně ve Slušovicích. Jedná se o komedii o životě v Bánově, zdravém životním stylu a mezigeneračním soužití. 

Předprodej vstupenek probíhá v Městské knihovně ve Slušovicích. Vstupné je 100 Kč.

 

Číst dále

Dotazník pro obyvatele obcí z MAS Vizovicko a Slušovicko

V rámci přípravy strategie MAS Vizovicko a Slušovicko (které jsme členem) pro nové programové období 2021+ bychom vás rádi požádali o vyplnění krátkého dotazníku. Díky němu nám pomůžete určit prioritní oblasti rozvoje území MAS a následné zacílení dotačních prostředků. 
 
PŘELOŽENO DO VALAŠTINY
Budú nové dotace! Makáme na papíroch a potřebujem vjeďet, co je u vás v dědině dobrého nebo co nestójí ani za psí šček. Podle teho, co nám napíšete, sa potem nastaví trychtýrek na tú správnú flašu. Pánbůh zaplať.
 
Dotazník můžete vyplnit → ZDE.

Číst dále

PF 2021

Číst dále

TISKOVÁ ZPRÁVA PO UKONČENÍ SVATOMARTINSKÉHO TRHU

Letošní rok byl, co se týká pořádání společenských akcí, velice složitý díky proti koronavirovým opatřením, což nám znemožnilo také uspořádat Svatomartinský trh v tradiční podobě. 

Číst dále

Adventní jarmark Mikroregionu Slušovicko je zrušen

Kvůli pandemii koronaviru musíme bohužel letos zrušit tradiční Adventní jarmark Mikroregionu Slušovicko, který se měl uskutečnit v sobotu 28. listopadu 2020.

Na všechny se budeme těšit příští rok!

Číst dále

Naše obec – naše radost

Nenechejte si ujít první ročník přehlídky toho nejlepšího z obcí, měst a mikroregionů destinace Zlínsko a Luhačovicko?

Těšit se můžete na bohatý hudební a kulturní program, interaktivní aktivity pro děti, ochutnávky a prodej lokálních výrobků nebo třeba turnaj v pétanque. Udělejte si v neděli 13.9. výlet do nejkrásnějších moravských lázní a seznamte se s perlami destinace Zlínsko a Luhačovicko❤!

Číst dále

11. ročník Společenského plesu Mikroregionu Slušovicko

Rádi bychom Vás pozvali na 11. ročník Společenského plesu Mikroregionu Slušovicko, který se uskuteční v sobotu 25. 1. 2020 od 19:30 v Nové sokolovně ve Slušovicích.

O skvělou zábavu se letos postará hudební skupina PEXESO, můžete se těšít na bohatou tombolu nebo kulturní vystoupení. Po celý večer pro Vás bude připraveno výborné občerstvení i teplá večeře.

Vstupenky si můžete zakoupit v Městské knihovně ve Slušovicích.

Číst dále

Vánoční koncert Trnkovjanky

Tradiční závěr roku je spojen s vánočním koncertem Trnkovjanky. Tentokrát vybrali ty nejlepší skladby z jejich repertoáru z posledních pár let. Zazní spoustu českých i zahraničních vánočních skladeb, představí se sólisté i hosté z řad nejmenších. Letos to nejlepší z vánočních koncertů! Rozhodně si nenechte ujít tento zážitek v sobotu 21. 12. 2019 od 18 hod. v kulturním domě ZDV Fryšták.

Vstupenky na ticket-art.cz

Číst dále

Adventní jarmark Mikroregionu Slušovicko 2019

Přijďte načerpat krásnou předvánoční atmosféru na Adventní jarmark, pořádaný již tradičně Mikroregionem Slušovicko, v sobotu 30. listopadu 2019 od 9 do 14 hod. na Sokolovnu a sokolskou zahradu ve Slušovicích.

Číst dále

Svatomartinský trh na zámku ve Vizovicích

Opět po roce tentokrát však v prostředí vizovického zámku se dne 16. listopadu od 9:00 do 15:00 uskuteční po deváté Svatomartinský trh.

Číst dále

LIMONÁDOVÝ JOE aneb KOŇSKÁ OPERA

Město Slušovice a SPOLU – Spolek ochotníků Lukoveček Vás srdečně zvou na představení LIMONÁDOVÝ JOE aneb KOŇSKÁ OPERA v sobotu 19. 10. 2019 v 19 hod. v Nové Sokolovně ve Slušovicích. Vstupné je 80 Kč. Předprodej vstupenek v Městské knihovně ve Slušovicích.

Číst dále

Střednědobý kurz pro obecní koordinátory

Střednědobý kurz pro obecní koordinátory

v rámci projektu „ Zvyšovanie kvality života na vidieku vytváraním komunitných škôl“ (kód projektu 304030S541) podpořený z programu Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika 2014 – 2020

Dobrovolný svazek obcí – Mikroregion Slušovicko v rámci projektu „Zvyšovanie kvality života na vidieku vytváraním komunitných škôl“ hledá zájemce na pozici obecního koordinátora. Úlohou obecního koordinátora je odpovídat za chod komunitní školy, fungování zájmových kroužků a koordinovat zapojení lidí do života obcí. Kurzy a kroužky na školách či obcích budou určené nejen pro žáky, ale i pro děti a mládež, rodiče a ostatní obyvatele obce. Obecní koordinátoři budou komunikovat s pracovním týmem (lektoři a učitelé) a účastnit se pracovních setkání.

Číst dále

Jubilejní 10. ročník Společenského plesu Mikroregionu Slušovicko

Rádi bychom Vás pozvali na jubilejní 10. ročník Společenského plesu Mikroregionu Slušovicko, který se uskuteční v sobotu 26. 1. 2016 od 19:30 v Nové sokolovně ve Slušovicích.

O skvělou zábavu se letos postará skupina PAVLA JANČOVÁ BAND, bohatá tombola, kulturní vystoupení. Po celý večer pro Vás bude připraveno výborné občerstvení i teplá večeře.

Číst dále